Pokaż wszystko

Kategorie

Style

Rozmiary

Rozmiar 36 38 40 42
Obwód klatki piersiowej 84 88 92 96
Obwód talii 66 70 74 78
Obwód bioder 90 94 98 102
Długość rękawa 59 60 60 61
Długość całkowita Według projektów

O nas

Mohè to rdzennie Polska marka, założona przez Michała Rogalińskiego, absolwenta Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru, która powstała z tęsknoty za elegancją minionych dekad.


Nieoczywista seksowność, szyk i wyrafinowanie to atrybuty, które zanikają we współczesnym świecie mody. Eklektyczne kolekcje Mohè wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientek, które również poszukują tych wartości, tworząc swoje codzienne i odświętne stylizacje.

Dla Mohè XX wiek jest prawdziwym skarbcem inspiracji - każda jego dekada przynosiła swoistą i niepowtarzalną rewolucję w postrzeganiu kobiety i jej wizerunku. Dlatego też Mohè stawia sobie za zadanie wyszukiwanie w historii ubioru ikonicznych fasonów i zapomnianych klejnotów wzornictwa, a następnie tłumaczenie ich na współczesny język mody. Wyraziste kroje nawiązujące do estetyki vintage, przyciągające wzrok, śmiałe i oryginalne desenie, świadomość impaktu koloru.

Wszystkie prototypy ubrań są ręcznie szyte i dopieszczane w najmniejszych detalach przez założyciela marki, a ich produkcja ma miejsce w Polsce, gdzie powstają z wysokogatunkowych japońskich i włoskich materiałów. Mohè to podróż przez historię mody dla kobiet w każdym wieku, nie bojących się wyrazistego wizerunku, szukających niekwestionowanej jakości i przywiązujących wagę do prawdziwego krawieckiego rzemiosła.